FAQ | Spis Tematow | Szukaj | Użytkownicy | Album | Rejestracja | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grey Sky*PL
Autor Wiadomość
GreySky 

Wysłany: 22 Styczeń 2014, 22:19   

Witam serdecznie :)
mój pierwszy dzień na forum :) kocham " ruski" od siedmiu lat kiedy zamieszkał z moją rodziną nasz pierwszy kot Rosyjski Niebieski Ari i tak zaczęła się moja wielka przygoda z tą rasą :) dzisiaj moja miłośc rozdzielona jest jeszcze oprócz Ariego na Sisunię, Ami, Lizi i Nelly. To nasza mała hodowla :) i tak sobie żyjemy w Rybniku nasza hodowla to Grey Sky*Pl
Wszystkim którzy zakochani są w tej cudnej rasie również służymy radą i wsparciem.
Pozdrawiam "niebiesko" :-)

Autor Wiadomość
Aneta 
Administrator

Imię mojego kota: Alfred vel Czubek
Imię mojego kota: Dzikus
Moje Koty za TM: Leon
Wysłany: 22 Styczeń 2014, 22:33   

GreySky, witaj na forum :) Rzeczywiście musisz bardzo kochać koty rosyjskie skoro masz aż pięć dorosłych kotów! Skromnie piszesz o sobie "mała hodowla", bardzo Ci zazdroszczę tyle "Rusków" do głaskania ;) Ja mam od lipca jednego ukochanego Alfredka, ale czytając Twój post mam nadzieję, że w przyszłości też doczekam się chociaż towarzysza dla niego ;)

Autor Wiadomość
GreySky 

Wysłany: 23 Styczeń 2014, 00:31   

Aneta, napewno się doczekasz kolejnych niebieskich pieszczochów :) ja też zaczynałam od pierwszego kocurka i potem jakoś tak się potoczyło, że pojawiła sie Sisunia, towarzystwo dla Ariego i Amidala ich dziecko :) której od samego początku nie mogłam się oprzeć :) Lizunia która trafiła do nas z krakowskiej hodowli i w tamtym roku Neli bo też patrzyła na mnie tak cudownym wzrokiem, że została z nami :) i tyle tych moich niebieskich skarbów :) a zaczynałam tylko od jednego i wcale nie miałam żadnego zamysłu, że będę mieszkała z wiekszą rodziną rusałek :)

Autor Wiadomość
Aneta 
Administrator

Imię mojego kota: Alfred vel Czubek
Imię mojego kota: Dzikus
Moje Koty za TM: Leon
Wysłany: 23 Styczeń 2014, 00:39   

GreySky, na pewno cudownie mieć taką gromadkę niebieskich aniołków :) W przyszłości chciałabym mieć kumpla dla mojego "aniołka-diabołka" tylko muszę przeforsować barykadę męża, który mówi "drugiego takiego czubiastego kota w małym mieszkaniu nie zniosę" :-D No ale marzenia są po to aby dążyć do ich spełnienia, więc może kiedyś...
GreySky, czy nie mylą ci się imiona kotów? Bo ja na początku myliłam imię Alfredka z poprzednim kotem Leonkiem :)

Odpowiedz do tematu